SAKIN ALDANMAYIN 2

                Sosyal medya kullanmayanımız yok.. Bir çok amaçlar la hemen hemen hepimiz kullanıyoruz.. Olduk ça cazip bir mecra hepimiz için...
                Bu cazip mecra bizlerin olduğu gibi dolandırıcılarında uğrak yeri malesef.. Bir anlık dalgınlığımızdan, boşluğumuzdan,herhangi bir zaafımızdan faydalanmak isteyenlerin tuzakları mevcut..
               Samsung s10 satışları hiç iyi değil, samsung dan müthiş kampanya bir ilan, sponsorlu bir reklam sizinde karşınıza çıkabilir.. 
              Bağlantıyı tıklıyoruz şimdi.. Ulusal bir gazetenin sayfası çıkıyor karşımıza.. Bir dolara telefonu alabileceğimiz gibi genişçe bir haber sayfası.. Tabii sayfa fake.. Sayfanın menü ve anasayfa sekmeleri açılmıyor.. En altta sözde telefonu alan bi sürü kişinin fake sayfaları var.. Kişilerin profillerini merak edip tıklarsanız hep sizi telefon satış sayfasına yönlendiriyor.. 
         Kesinlikle bu tür pazarlama tekniği olmaz, inanmayın, bir dolara o telefonun kılıfını alamazssınız.. Bir an dalıp satın almak için uğraşırsanız, orada kullanıcağınız hertürlü kart vb bilgileriniz başkalarının kullanımına açılmış olacaktır.. 
        Bu sık karşımıza çıkan sayfaya lütfen dikkat edelim.. Tanıdıklarımızı uyaralım.. 
       Teşekkürler.. 

Yorumlar

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

SAKIN ALDANMAYIN 3

E DEVLET ÜZERİNDEN ÜCRETSİZ MASKE NASIL ALINIR..

TAAHHÜT CEZASI YEMEMEK İÇİN NUMARA NASIL TAŞINMALI?

SAKIN ALDANMAYIN...

HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI DETAYLAR..

SAKIN ALDANMAYIN 5

A101 DEN TOSHIBA TELEVİZYON ALINIRMI?

SİZ KORONAVİRÜSE YAKALANMAYABİLİRSİNİZ...

NETSPEED İNTERNET KULLANICI DENEYİMLERİ...

KORONA VİRÜSE KARŞI YAPABİLECEKLERİMİZ...